80993
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

Villapatch SC-SC 10/125 G657B3 5,0m

simplex 4.0mm HFFR mantel

Artikelnummer:
VP-SC-SC/5/B3
VP-SC-SC/5/B3 Alcadon 847601-5 Villapatch SC-SC 10/125 G657B3  5,0m simplex 4.0mm HFFR mantel
VP-SC-SC/5/B3 Alcadon 847601-5 Villapatch SC-SC 10/125 G657B3  5,0m simplex 4.0mm HFFR mantel
Förkontakterat fiberoptiskt simplex kablage avsett för terminering mellan vägguttag och aktiv-utrustning i villa eller lägenhet. Fibern är av typen ITU-TG657.B3 vilket gör kablaget mycket böjtåligt och okänslig vid installation i hemmet. Kablagen är vita, halogenfria, flamskyddade med ytterdiameter 4mm.


Copyright © 2017 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)