85237
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

ECS MTPK kassett OS2 1x12 MTP 6xLCD rak

MTP Elite male polarity A 12-fiber

Artikelnummer:
MTPK12x1-OS2-LC/A
MTPK12x1-OS2-LC/A ECS  ECS MTPK kassett OS2 1x12 MTP 6xLCD rak MTP Elite male polarity A 12-fiber
MTPK12x1-OS2-LC/A ECS  ECS MTPK kassett OS2 1x12 MTP 6xLCD rak MTP Elite male polarity A 12-fiber

 Singelmod 12 fiber OS2 polaritet A (rak koppling)

1x12 MTP Elite med stift (male) Low Loss
6xLC Duplex skarvstycken Singelmod OS2



Copyright © 2017 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)