70078
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

ECS MPO Trunk 12x50/125 OM4 10,0m

MTP Elite female straight ruggedized

Artikelnummer:
MPOT-12OM4-010/FR
MPOT-12OM4-010/FR ECS  ECS MPO Trunk 12x50/125 OM4  10,0m MTP Elite female straight ruggedized
MPOT-12OM4-010/FR ECS  ECS MPO Trunk 12x50/125 OM4  10,0m MTP Elite female straight ruggedized
Features
OM4 Fiber Grade
12 Core Microcable Trunk
LSZH, OFNP Optical Fiber Nonconductive Plenum Cable Jacket
Female MTP Elite connectors
IL Average 0.10dB
IL Max 0.35dB
Polarity A
Factory Terminated and Tested
 
Applications
Data Centre Infrastructure
Storage Area Network- Fiber Channel
Parallel Optics
Infiniband
Emerging 40 and 100Gbps Protocols
 
Standards Compliance
TIA/EIA-568-C.3 and ISO/IEC 11801
IEC-61754-7 & EIA/TIA-604-5
NFPA 262 (OFNP) or IEC 60332 (LSZH)
TIA/EIA 568-B.1-7
Compliant to Directive 2002/95/
EC (RoHS) and REACH SvHC
 
MTP trunk assemblies are offered in fiber types in standard 12, 24 or 48 core versions using a compact and rugged microcable structure. The compact cables optimize cableway use and improve airflow.


Copyright © 2017 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)