168217
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


ECS patch LC-LC 50/125 OM3 LSZH 3,5m

aqua

Artikelnummer:
LC-LC/3.5/OM3
LC-LC/3.5/OM3 ECS  ECS patch LC-LC 50/125 OM3 LSZH  3,5m aqua
LC-LC/3.5/OM3 ECS  ECS patch LC-LC 50/125 OM3 LSZH  3,5m aqua
Beskrivning:
Fiberkablage OM3 för fiberoptisk korskoppling, eller arbetsplatsanslutning. Kablagen levereras i duplexutförande med olika typer av optiska kontakdon. Aquafärgad halogenfri kabel.


Copyright © 2018 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.18.8.100)